6850789516_50c7c141dd_h-1030x321

Uydu alıcıları ve diğer DVB ekipmanları ile ilgili bir çok yeniliğe imza atan firmamız, daha sonra faaliyet alanlarına;

  • Havacılık,
  • Dijital Elektronik,
  • Elektronik Haberleşme,
  • Donanım/Yazılım geliştirme,
  • Danışmanlık
  • Ve Medyayı da ekleyerek geniş bir çalışma yelpazesine ulaşmıştır.

 

Firmamızın temelini  AR-GE ve Inovasyon çalışmaları oluşturmaktadır. Bu nedenle büyüme stratejimiz; sürdürülebilir inovatif  çalışmalar sonucunda dünya çapında buluşlara imza atmaktır.

Firmamız, ürettiği bütün ürün ve hizmetlerde  kullanıcı odaklı çözümler üretmeye özen göstermektedir. Bu anlamda, yapılan bütün çalışmalarda öncelikle kullanıcı ihtiyaçları belirlenip daha sonra bu ihtiyaçlar doğrultusunda yeni fikirler üretilmektedir. Elde edilen bu yeni fikirlerin hayata geçirilmesi için gerekli bütün Ar-ge çalışmaları gerçekleştrilmekte ve daha sonra endüstriyel uygulama aşamasının da sonlandırılmasıyla ürünlerimiz piyasaya sunulmaktadır.

Firmamızın özgün değerleri olan bu çalışmaların tümü sınai ve fikri mülkiyet hakları çerçevesinde ülke çapında veya gerekli görülmesi durumunda dünya çapında patentlenerek tescillenmektedir.

FG Digital kurulduğu günden bu yana faaliyet alanlarını sürekli genişleterek ve yenilikçi bakış açısı getirerek çalıştığı bütün alanlarda sektöre farklı bir vizyon kazandırmıştır.

Amacımız, müdahil olduğumuz her sektörü dönüştürecek ve geliştirecek yeni çalışmalar gerçekleştirerek kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran  yeni teknolojiler geliştirmektir.

Dünya çapında  faaliyet gösteren bir çok firma ile yapılan işbirlikleri sayesinde alanında yön belirleyen bir aktör durumuna gelen firmamız, uluslararası ölçekte faaliyet göstermektedir.

AR-GE ve İnovasyon çalışmalarına verdiği önem ile birlikte hızlı bir gelişme gösteren firmamız, 2012 Deloitte Fast 50 Ödüllerinde 3. , 2012 Deloitte Fast 500 EMEA ödüllerinde 21. ve 2013 Deloitte Fast 50 Ödüllerinde 4.  olarak ödül almış ve hızlı gelişim sürecini tescillemiştir.

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

 

Misyon

Yenilikçi fikirler geliştirip, ar-ge çalışmaları sonucunda bu fikirleri hayata geçirmek ve dünyadaki teknolojik gelişmelere katkı sunmak. Özgün ve kullanıcı odaklı çözümler üreterek insanların hayatlarını kolaylaştırmaya katkı sağlamak.

 Vizyon

Sürdürülebilir İnovatif çalışmalar gerçekleştirerek herkes için ulaşılabilir ve kullanılabilir teknoloji üreten  lider bir Ar-Ge firması olmak.

Değerler

FG Digital, yenilikçi ve yaratıcı fikirler geliştirerek sürdürülebilir Ar-Ge ve İnovasyon çalışmaları gerçekleştirir ve kullanıcı odaklı pratik çözümler üretir. Yapılan bütün çalışmalarda etkili iş bölümü yapar ve verimli bir  takım çalışması gerçekleştirir. Çalışanlarının hem mesleki hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlar.